تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - سیطرۀ بین المللی صهیونیزم
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : شنبه 3 فروردین 1392

 وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَ مِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ یُبْصِرُونَ

 

برتری طلبی، نژادپرستی و اعمال غیر اخلاقیِ اکثریت قوم یهود در طول تاریخ، سبب نزول عذابهای الهی بسیاری بر ایشان شده و آنان را بارها هدف تاخت و تاز اقوام و ملل گوناگون قرار داده است. نکوهش یهود و تهدید ایشان به عذابهای الهی به کرّات در عهد عتیق(تورات) به چشم می خورد (به زودی عنوانهای «بنی اسرائیل در عهدین» و «شهادت تورات علیه صهیونیزم» برای را مطالعه قرار خواهیم داد).

*لازم به ذکر است که همواره صالحان و نیکوکارانی در میان قوم یهود وجود داشته اند و قرآن جاویدان نیز در آیات آل عمران؛ 115-113 و اعراف؛ 159 از ایشان به نیکی یاد می فرماید. هزاران پیامبر الهی از میان قوم یهود برخاسته اند که نخستین ایشان حضرت موسی(ع) و آخرین ایشان حضرت مسیح(ع) بوده اند. مقصود ما از واژۀ «یهود» در این پست، کافران بنی اسرائیل و سران فرقۀ نوظهور صهیونیزم می باشند.

فساد سران یهود در قرون اخیر نیز سبب شد که یهودیان ..... بقیه در ادامه

فساد سران یهود در قرون اخیر نیز سبب شد که یهودیان از کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس، روسیه، لهستان، بلغارستان، انگلستان و مجارستان اخراج گردند.[1]پیامدهای فعالیتهای فسادآمیز سرمایه داران صهیونیست در این کشورها همواره دامن طبقۀ متوسط و ضعیف یهودیان را گرفته است. در اواخر قرن سیزدهم میلادی و در پایان جنگهای صلیبی، به ‌دنبال بالا گرفتن احساسات ضدیهودی، همه یهودیان از انگلستان اخراج گردیدند. در فاصلۀ سال‌های ۱۳۰۶ تا ۱۳۴۹ یهودیان در سه نوبت از فرانسه اخراج گردیدند. در اسپانیا نیز با به قدرت رسیدن مسیحیان در سال ۱۴۸۳ ، دستور اخراج یهودیان صادر گردید. یهود در برخی دیگر از کشورها چون آلمان نیز تحت فشار قرار گرفتند.

سران یهود در مقابله با ملل غیر یهودی اقداماتی انجام دادند که از جملۀ آنها تأسیس محفل ماسونی(در قرن هفدهم میلادی) با دو هدف نابودسازیِ ادیان الهی و تسلّط بر دولتها، و نیز جنبش صهیونیزم(در قرن نوزدهم) به هدف تشکیل دولت یهود در ارض مقدس و استیلاء بر منطقۀ نیل تا فرات بود (دو نوار آبی در بالا و پائین ستارۀ شش پر بر پرچم رژیم اسرائیل، نماد این دو رود است). سران یهود به سبب ارتباط بسیار نزدیك با حاكمان اروپا در سمت مشاور در حوزه استعمارگری و دستیابی به ثروت‌های بی حساب با ابداع نظام مالی بانكی، در تحقق بخشیدن به این اهداف موفقیتهای چشمگیری کسب کردند. آنها برای تحقق نویدهای «تلمود» در سیطرۀ یهود بر دنیا، در مرحله اول یک حکومت پنهان مرکّب از سیصد یهودی تشکیل دادند. ولتر راتنویِ یهودی در روزنامه The Wiener Press مورّخ 25/12/1909 نوشت: «سرنوشت اروپا تنها به دست سیصد یهودی تعیین می گردد» .[2]

 

 

اسرائیلِ از نیل تا فرات

سرمایه داران یهود پس از کشف «سرزمین جدید» به سوی آن یورش بردند. اولین بازرگانان آمریکا یهودی بوده و اولین نهادهای صنعتی را یهودیان در آمریکا بنیان نهادند. از اواسط قرن نوزدهم، اقتصاد آمریکا تقریباً به طور کامل در قبضۀ سرمایه داران یهود قرار گرفت. پس از جنگ جهانی اول(1918) سیل مهاجرت یهود به آمریکا آغاز شد.امضاء


اللهم عجل لولیک الفرج

  • [1]- تاریخ یهودیان؛ گراتز- چاپ آمریكا،1941 .
  • [2]- كلید معمّا؛ كریستیان ناسیونالیست، میسوری، 1938.
طبقه بندی: سیطره ی صهیونیزم بر جامعه، 
ارسال توسط حجت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ