تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - آخرین نبرد؛ صهیونیزم و تشیّع(طرح ویژه سازمان سیا برای انهدام اسلام)
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

بسم الله الرحمن الرحیم


(دوستانی که قسمت قبل این مطلب را مطالعه نکردند میتوانند از اینجا مطالعه کنند)


بریتانیا با فتوای آیت الله شیرازی شکست خورد و صدام نیز با همۀ قدرتش نتوانست حوزۀ علمیۀ نجف را به تسلیم وادارد، آن چنان که مجبور شد چندین سال آن را محاصره کرده و نسبت به آن سختگیری نماید، و امام موسی صدر در لبنان ارتش انگلیس و فرانسه و اسرائیل را به هزیمت واداشت، همان طور که سازمان حزب ا... لبنان به ارتش اسرائیل ضربه زده و تلفات سختی به آن وارد آورد و بزرگ ترین قدرت های دنیا که اتحادجماهیر شوروی و بریتانیای کبیر باشد از افغانستان شکست بسیار مفتضحانه ای را خورد ناگفته نماند که بریتانیا قدرتی بود که خورشید در امپراتوریش غروب نمیکرد با این همه در مقابل  اسلام حرفی برای گفتن نداشت.


طرح ویژه سازمان سیا برای انهدام تشیع:  پیروزی های شگفت انگیز و تحسین آمیز رزمندگان  ایرانی در جبهه های نبرد با رژیم بعث عراق و نیز چریکهای شیعه در لبنان در ابتدای دهۀ هشتاد میلادی، و همچنین اخبار ادیان ابراهیمی مبنی بر آیندۀ درخشان اسلام و تشیّع، مقامات غربی را بر آن داشت تا برای مقابله با آن چاره ای بیاندیشند. دكتر مایكل برانت، معاون ارشد سابق سازمان اطّلاعات مركزى آمریكا( C.I.A ) و عضو فعّال بخش اسلام شناسی این سازمان در یک مصاحبه که در كتابی با عنوان «طرحى براى افتراق و تخریب دین الهى»انتشار یافته است می گوید:  «ما می دیدیم که مذهب تشیع از سایر مذاهب اسلامی فعال تر و کارآمدتر است، بنابر این در گردهمایی مقامات سیا و نمایندگان سرویسهای اطلاعاتی انگلستان تصویب شد که برای مطالعۀ‌ اسلام شیعی و برنامه‌ریزی برای به زوال کشیدن آن بخش مستقلی تأسیس شده و با یک بودجۀ‌ چهل میلیون دلاری کار خود را آغاز نماید. برای سازماندهی مبارزه با تشیع جمعاً مبلغ نهصد میلیون دلار اختصاص یافت و برنامه های ما در سه مرحله به اجرا در آمد: اول؛ گردآوری اطلاعات و آمار، دوم؛ تعیین اهداف کوتاه مدت مانند برنامه های تبلیغی علیه تشیع و ایجاد اختلاف میان شیعیه و سنی، و سوم؛ تعیین اهداف بلند مدت که عبارت بود از انهدام اصول تشیع.

ما دریافتیم که به طور کلی مراجع شیعه در طول تاریخ از حکومتها تبعیت نکرده اند.....(این مطلب را از دست ندهید و بقیه در ادامه ی مطلب.) برای همین بریتانیا با فتوای آیت الله شیرازی شکست خورد و صدام نیز با همۀ قدرتش نتوانست حوزۀ علمیۀ نجف را به تسلیم وادارد، آن چنان که مجبور شد چندین سال آن را محاصره کرده و نسبت به آن سختگیری نماید، و امام موسی صدر در لبنان ارتش انگلیس و فرانسه و اسرائیل را به هزیمت واداشت، همان طور که سازمان حزب ا... لبنان به ارتش اسرائیل ضربه زده و تلفات سختی به آن وارد آورد و بزرگ ترین قدرت های دنیا که اتحادجماهیر شوروی و بریتانیای کبیر باشد از افغانستان شکست بسیار مفتضحانه ای را خورد ناگفته نماند که بریتانیا قدرتی بود که خورشید در امپراتوریش غروب نمیکرد با این همه در مقابل  اسلام حرفی برای گفتن نداشت. ما به این نتیجه رسیدیم که باید گروههایی که با شیعه اختلاف اعتقادی دارند را به طور منظم و مستحکم علیه شیعه سازمان دهی نمود. باید افراد کم سواد و بی سواد را جمع کرد و آنها تقویت نمود تا هنگامی که تعداد آنها(که ستون پنجم ما هستند) به مقدار مناسب رسید، علیه شیعه جهاد مسلحانه آغاز شود. باید چهرۀ تشیع را منسوخ نمود تا در نزد عوام مورد نفرت قرار گیرد. ما با توجه به شخصیتهای مخالف شیعه، نقشۀ دقیق و بلند مدتی برای ترویج مقولۀ کفر شیعه به نحوی که فتوای جهاد از سوی سران مذاهب دیگر در وقت مناسب علیه آنها داده شود را برنامه ریزی کردیم. مسأله عاشورا و شهادت در راه خدا، از جمله مسائل مهمی است که ما در سرویس اطلاعاتی آمریکا و انگلستان برای آن حساب ویژه ای باز کردیم زیرا این مسأله برای شیعیان یک فرهنگ نورانی و شعله ور است. ما مشاهده می کردیم که این فرهنگ هر سال با مراسم عزاداری حسینی تا اعماق وجود رسوخ می کند، برای همین تصمیم گرفتیم که با ایجاد خلل در عقاید شیعه و انحراف مفاهیم، آن را تضعیف و فاسد نماییم. ما به این نتیجه رسیدیم که برای تضعیف تأثیر واقعۀ شهادت حسین(ع) بر جامعۀ تشیّع که موتور محرّک شیعیان در نبرد با باطل است، باید در تحقق اهداف ذیل کوشید: نفوذ در عزاداری ها با پرورش و سرپرستیِ واعظان و مداحانِ پول پرست و فاقد معرفتِ عقاید  جهت انحراف اذهان شیعیان از هدف قیام حسین(ع) و جنبۀ حماسیِ شورانگیز واقعۀ کربلا

(طبیعی است که استعمارگران که نابودی دین اسلام را سرلوحۀ اهداف خویش قرار داده اند، در تلاش برای تخریب مذهب تشیّع که بنا بر اخبار ادیان ابراهیمی، عامل مستقیم نابودی دولت یهود است، به چنین شیوه هایی متوسّل گردند. استعمار تا کنون با انواع سیاستها، از جبهه های نامرئی ضربات خردکننده ای بر پیکر تشیّع وارد آورده است اما با این همه، شیعه در حال رشد است و به زودی جنبش جهانی خود را آغاز می کند). افزودن بدعتها در عزاداری و ترویج رسومی که با عقاید شیعه منافات دارد. مخدوش نمودن سیمای عزاداری در جامعه و معرفی عزاداران به عنوان گروههای جاهل و توهّم پرست که در محرم برای مردم عادی مزاحمت به وجود می آورند. شناسایی و ارائۀ کمکهای هنگفت مالی به افرادی که بتوانند با نوشته‌ها و آثار خود، عقاید و مراکز شیعه را هدف قرار داده، بنیانهای تشیّع را منهدم کرده و اعتقادات شیعی را ساخته و پرداختۀ مراجع شیعه قلمداد نمایند تا تشیع که مذهبی است با منطق قوی تبدیل به فرقه ای با تفکر درویشیِ محض شده و از درون پوک و تو‌خالی گردد تا در ذهن عوام الناس نفرت و در میان خود شیعه افتراق و پراکندگی گسترش یابد. آنگاه باید توسط نیروهای جهادی بر آنها تیر خلاص زد و نابودشان کرد. تکیه اصلی در این برنامه ها باید بر بخشهای معینی از مردم باشد که دانش و آگاهی ضعیفی دارند تا صورت این شعائر را مشوه کرده و آن را در افکار عمومی از بین ببرند. باید با نشر و اشاعۀ مطالب فراوانی علیه علمای شیعه، در میان شیعه و سنی چند دستگی و آشفتگی ایجاد نمود. با این برنامه ها پیش بینی می شود که در مرحلۀ نهایی، صدای اعتراض خود شیعیان علیه علما بلند شود تا آنجا که در سال 2010 میلادی، مرکزیت اقتدار شیعه به وسیلۀ خود شیعیان از میان برود. ما به این نتیجه رسیدیم که هیچ راهی برای مقابله و رویارویی مستقیم با مسلمانان وجود ندارد و شکست آنها از این طریق فوق‏العاده مشکل خواهد بود لذا ناچار هستیم در پشت پرده و با استفاده از سیاستِ «اختلاف بینداز و نابود کن» اهداف خود را پیش ببریم. باید مخالفان تشیّع را حمایت و تقویت نموده و شیعیان را تکفیر کرد و آنان را با تبلیغات منفی از جامعۀ اسلامی جدا نموده و علیه آنها مطالب نفرت برانگیز نوشت. طرح ایجاد تفرقه تنها از راه حمایت و پشتیبانی مالی گروه های وهابی افراطی و تروریستی و سوق دادن آنها برای فعال کردن جنگ و کشتار علیه شیعیان امکانپذیر است و این امری است که در حال حاضر به وسیلۀ گروه های طالبان در افغانستان و ارتش صحابه در پاکستان و گروه تکفیری ها در منطقۀ عربی صورت گرفته است».

1-متأسفانه برخی از چهره های دانشگاهیِ فراماسون یا آنانی که در صف پذیرش در لژهای فراماسونریِ یهود ایستاده و از تریبونهای غرب به عنوان روشنفکر معرفی می گردند در راستای طرح فروپاشی اسلام با قرائتهای لیبرالیستیِ موهوم خویش با تکیه بر شعار ماسونیستی و مردم فریب «راشیونالیزم»، با جسارت به ساحت معصومین، تشکیک پیرامون اصالت کلام خداوند و ایجاد ابهامات واهی و بی اساس در مورد اصول مستحکم مذهب ، برای دریافت جوایز نقدی و مدال از سازمانهای صهیونیستی از هیچ خدمتی فروگذار نمی کنند.

2- مایكل برانت این مطالب را پس از جریان اتهام فساد مالی به كارمندان سیا اعتراف كرده است. وی که به سبب اتهام فساد مالی از كار بركنار شد، بخشی از اسرار محرمانه را فاش نموده است.

راز قدرت تمدن غرب و سیطرۀ یکصد سالۀ آن بر جامعۀ بشری، برتری علمی و تکنولوژیکی بوده است اما این تمدن با ظاهر پر زرق و برق و فریبنده اش، بنا بر اعتراف استراتژیستهای غربی و همچنین شواهد و قرائن موجود، از درون در حال فساد و انحطاط است. ریچارد رورتی، بزرگترین فیلسوف آمریکایی در سال 2005 با اعلام «مرگ فلسفۀ غرب سكولار» از «تراژدی غرب مدرن» سخن گفت.  این در حالی است که فرهنگ تشیع علیرغم فشارها و توطئه های گوناگون علیه آن، در حال شکوفایی است. شکست رسمی مکاتب عقیدتی، سیاسی، اقتصادی غرب و برخاستن موج عظیم گرایش به اسلام و قرآن در میان جهانیان علیرغم ترفندهای حساب شدۀ صهیونیزم برای تخریب معنوی اسلام با سازماندهی تروریسم وهابی، خبر از گشوده شدن صفحۀ جدیدی در تاریخ بشریت می دهد.(سری مطلب های آخرین نبرد صهیونیسم و تشیع را دنبال کنید این مطلب ادامه دارد.)(( مبارزه با صهیونیسم))


امضاء


اللهم عجل لولیک الفرج

دوستان عزیز نظرات و پیشنهادات خود را از ما دریغ نکنید


منابع عمده
  1. کتاب پروتکل های صهیونیزم(مطالب بیشتری از این پروتکل ها خواهیم آورد.)
  2. کتاب (صهیونیسم بین الملل) نوشته ی هنری فورد به تر جمه ی دکتر ابراهیم کیان. در حال حاضر نسخه ی pdf در دسترس نیست ولی در آینده ی نزدیک اسکن این کتاب را برای دانلود آماده خواهیم کرد.
  3.  کتاب (پایان تاریخ)نوشته ی فرانسیس فوکویاما به ترجمه ی علی فهیم(در حال حاضر نسخه ی pdf در دسترس نیست ولی در آینده ی نزدیک اسکن این کتاب را برای دانلود آماده خواهیم کرد.)
  4. کتاب عصر ظهور نوشته ی علامه ی کورانی (به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
  5. کتاب یهود در قرآن(به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
طبقه بندی: طرح ویژه ی سازمان سیا برای انهدام تشیع، 
برچسب ها: هنری فورد، فوکویاما، لبنان، امام موسی صدر، بریتانیا، اتحاد جماهیر شوروی، افغانستان،
ارسال توسط حجت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ