تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - چرا ،چون او مسلمان است؟(کاریکاتور های یک انگلیسی به نفع مسلمانان)
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

ترجمه :    متهم است ... زنده یا مرده ،احتیاط کنید، بسیار خطر ناک است

یک راهبه می تواند سر تا پای خود را بپوشاند تا زندگی اش را وقف عبادت کند،درست است؟
اما چرا یک زن مسلمان این کار را انجام دهد ، مورد ملامت قرار میگیرد؟

وقتی زنی در غرب خانه داری کند و به تربیت کودکانش بپردازد مورد ستایش و تقدیر جامعه قرار گرفته ،فداکار شمرده می شود.اما اگر همین کار را زن مسلمان انجام دهد مورد ملامت قرار می گیرد.


حقوق و آزادی هر دختری ایجاب می کند که به دانشگاه برود و هر چه را دلش می خواهد می تواند بپوشد ،اما دختر با حجاب  مسلمان از ورود به دانشگاه منع می شود.اگر کودکی به موضوعی علاقه مند باشد باید آنرا رشد و نمو داد، اما اگر علاقه مند به اسلام باشد فایده ای ندارد.اگر شخصی جان خود را به خاظر نجات دیگران به خطر بیندازد ،شجاع و دلیر خوانده می شود و همه ی جامعه او را محترم می شمارند،
اما اگر فلسطینی باشد باشد و سعی کند فرزندش یا برادرش را نجات دهدتا مبادا دستش بشکند یا از مادرش دفاع کند ،تا که مورد تجاوز قرار نگیرد و یا از منزلش دفاع کند تا ویران نشود  به او تروریست می گویند .

اگر یک یهودی شخصی را بکشد هیچ ربطی به دین یهودیت ندارد اما اگر مسلمانی به جرمی متهم شود ،اسلام را متهم اصلی می دانند!


هر مشکلی که پیش آید ما انواع راه حل هارا می پذیریم ،اما اگر اسلام راه حل نشان دهد حتی حاضر نیستیم به آن نگاه کنیم.بدون نیم نگاهی به قوانین و شرع اسلام ،مردم ما هر آنچه رسانه ها می گویند باور دارند،اما سوال اینجاست که قرآن چه می گوید؟؟!چرا چون او مسلمان است!


واقعا چرا؟؟؟!!


دوستان عزیز نظرات و پیشنهادات خود را از ما دریغ نکنید


طبقه بندی: کاریکاتور، 
برچسب ها: چرا، چون او مسلمان است؟، مسلمان، کاریکاتوری از ماجرای اسلام در غرب، اسلام در غرب، حقوق اسلام، غربیان ناسیونالیست،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ