تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - ماهیت نفوذ شیطان
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 فروردین 1392

بسم الله الرحمن الرحیمصهیونیزم بین المللی امروز یا با اشاعۀ مواد مخدر و توهم زا سعی در تخریب مغز و فکر جوانان دارد و یا با اشاعۀ ویروسهای فکری چون وهابیت، بهائیت و شیطان پرستی و... . متأسفانه تا زمانی که صهیونیزم وجود دارد، انواع انگلها، میکروبها و ویروسها نیز در جوامع وجود دارند و نمی توان مانع از حضور آنها شد اما تنها راه واکسینه شدن در برابر خطر آنها گسترش آگاهی است.
صهیونیزم بین المللی علیرغم توفیقات خود در ایجاد فساد فراگیر در جامعۀ بشری و نیل به تحقق برخی از آرمان هایش در قرن معاصر، امروز در سراشیبی زوال قرار گرفته است. ماهیت نفوذ صهیونیزم بر بشریت همانند نفوذ شیطان، بر اساس «وهم» است و بنا بر قول قرآن جاویدان: «کید شیطان ضعیف است». مبنای توفیق صهیونیزم در گسترش نفوذش در جهان مرهون غفلت بشر از «خود حقیقی» و اتّباع هواهای نفسانی و توجه به بُعد حیوانی وجود است. صهیونیزم با به کارگیری مؤثر تکنیکهای کنترل ذهن در رسانه ها، اقدام به تلقین و تزریق افکاری می کند که محور آن ماتریالیزم(مادیگرایی)، اشاعۀ فساد و انحراف، و انکار خداوند است. گیج و گمراه ساختن بشریت برای عدم تشخیص حقایق(به ویژه در بُعد سیاسی) و.....در ادامه ی مطلب به آگاهی خود بیفزایید.


(به ویژه در بُعد سیاسی) و نیز برای غافل ماندن از «خود حقیقی» و تخریب دین الهی که عامل بیدارکننده و راهنمای انسان به سوی «خود حقیقی» است، از جمله فعالیتهای فرهنگی صهیونیزم بین المللی است.

1- صهیونیستها با ابزارهای فرهنگی چون فیلمهای سینمایی و رُمان و... اذهان جهانیان را به سوی فرهنگ خود جلب کرده و اندیشه و نگرش آنان را در زمینه های گوناگون به طور ناخودآگاه به سویی که می خواهند سوق می دهند. با توجه به اثر شگرف سینما بر ذهن اکثریت مخاطبان، سیاستمداران آمریکایی رسماً اعلام کرده اند که: «کارگردانان و سینماگران برخی از کشورها قادرند نقش برجسته ای برای ما ایفا کرده و مردم را بدون این که خود متوجه گردند به سوی فرهنگ ما متمایل سازند».

 در تخریب فرهنگهای سنّتی در فرآیند جهانی شدن یا «گلوبالیزاسیون» برای بدل کردن مردم جهان به «بردگانی اسیر امیال حیوانی» (كه با سیر تدریجیِ لیبرالیزه و سکولاریزه كردنِ جوامع صورت می پذیرد)، دین همواره بزرگترین مانع بر سر راه صهیونیستها بوده و آنان به انواع ترفندها و توطئه ها برای تخریب آن متوسّل گردیده اند. زوال کامل نفوذ صهیونیزم بین المللی در گرو بازگشت به نور عقل و فطرت است. از همین رو، صهیونیزم با هراس فراوان از بیداری بشریت، با تمام توان رسانه ای و فرهنگی خود می کوشد تا بشریت را در ظلمت جهلو وهم و هواپرستی و از خودبیگانگی نگاه دارد.

روح وسیع انسان برای رسیدن به رشد و کمال در درون کالبد محدود مادی قرار گرفته است. کالبد انسان تنها یک ابزار است، اما بشر معاصر تمامی وقت و انرژی و امکانات خود را صرف پرورش جسم و بهره مندی از لذّات مادی پایان ناپذیر می نماید و هر چه در پی سراب فریب دنیا بیشتر می تازد تشنگی اش افزون می گردد تا سرانجام از نفس بیافتد. هیچ فرد دنیاطلبی (در هر سطحی از قدرت و ثروت) تا کنون در دنیا احساس کامیابی نکرده است، زیرا دنیای محدود قادر به ارضای روح نامحدود انسان نمی باشد. نظامهای بردگی در طول تاریخ محكوم به فنا بوده اند، بنابر این نظام فرعونی جدید برای تضمین سلطۀ همیشگی خود ترتیبی اتخاذ نموده است كه این بردگی برای بشریت نامحسوس باشد. هدف «مدل زندگی» طرّاحی شده از سوی طبقۀ ممتاز شیطان پرست(ملقّب به ایلومیناتی) تحت انقیاد نگاه داشتن بشریت با زنجیرهای نامرئی است؛ این نظام با تكیه بر تمایلات و غرائز نیرومند نفسانی انسان و كنترل آن با ابزارهای رسانه ای و سیطره بر قوۀ وهم انسانی(كه آیندۀ انسان را می سازد) بشریت را وا می دارد كه مانند یك ماشین كار كند و تنها به مقدار نیاز روزانۀ خود با كُدی چند رقمی از دستمزد خود برداشت كند و چند ساعتی نیز به سرگرمی های ناتوان كننده و آلودۀ ساخته و پرداختۀ این نظام مشغول بوده و بدون حیات معنوی زندگی كند و بمیرد. نظام فرعونی جدید این نسخه ای كه برای زندگی بشریت پیچیده است را «مدرنیته» نام نهاده است!مسمومیت روح انسان و وابسته نگاهداشتن او به توهمّات و لذّات مادّی، اساس استحكام زنجیر نامرئی بردگی بشریت معاصر است. قرآن جاویدان در آیه 54 سوره زخرف درباره فرعون می فرماید: «فَاسْتَخَفَّ قَوْمَهُ فَأَطَاعُوهُ إِنَّهُمْ كَانُوا قَوْمًا فَاسِقِین... قوم خویش را استخفاف کرد، پس او را اطاعت کردند، همانا ایشان قومی فاسق بودند». استخفاف از ریشه خفّت و به معنای خوار و خفیف کردن است. فراعنه جدید نیز كه در جهت تهی سازی انسان از حقیقت و معنویت و به پستی كشیدن و مقهور نمودن او می كوشند به شیوه فرعون كهن عمل می كنند.

تنها راه رهایی فرد از این سیستم و نیل به آرامش و آزادی حقیقی در دنیا و بهشت ابدی پس از آن، غلبه بر وسوسه های مادّی و دنیوی بوده و تنها راه رهایی مطلق جامعۀ بشری از این نظام شیطانی نیز ظهور آخرین منجی بشریت است.

«ارزش‌هایی که تجدد بر محور آن شکل گرفته، انسان‌محور است؛ آزادی‌های فردی و اجتماعی انسان به خصوص آزادی از تقیدات معنوی و امثال اینهاست. آنها این ارزش‌ها را مبنا قرار دادند و بر محور آنها فلسفه و دانش و تکنولوژی و فناوری تولید کردند. انقلاب علمی و صنعتی به وجود آوردند و همه ساختارها و حتی مفاهیمی را که در زندگی اجتماعی جاری است تحت تأثیر همان مفاهیم ارزشی بازتولید کردند. الآن انسان به هر زاویه‌ای از زوایای زندگی که نگاه می‌کند، به شدت تحت تأثیر آن فرهنگ است. الگوی خوراک و پوشاک و مسکن ما به شدت تحت تأثیر آن موج جهانی است، نحوه‌ رضایت‌مندی ما از زندگی نیز همین‌گونه است. همه‌ شئون آن بر مدار طراحی و مدیریت غرب بعد از رنسانس شکل گرفته است. آنها ارزش‌های خودشان را به نوع زندگی ما و به ارزش‌هایی که ما در عرصه‌ زندگی‌مان به آن پای‌بند هستیم تبدیل کرده‌اند. تجلیل‌ها و تحقیرها و یا شرافت و تحقیر انسان بر آن مبنا تعریف می‌شود. آنها ذائقه‌ها را هم تغییر داده‌اند، در پوشاک، خوراک، نوع نگاه به مسکن، زیبایی‌شناسی در هنرها، همه را بر مدار آن ارزش‌های محوری خودشان تغییر داده‌اند. وقتی مدل لباس یک جوان، یا زیبایی‌شناسی آرایش شخصی او را تغییر می‌دهند، قبلاً در فکر و روح او تصرف کرده‌اند. از این گسترده‌تر، مدل‌هایی است که برای زندگی ما درست کرده‌اند. امروزه بسیاری از چیزهایی که ما در حوزه‌ زندگی، اعم از زندگی خصوصی و اجتماعی می‌پسندیم و حقّ خودمان می‌دانیم و دنبال می‌کنیم و رسیدن به آن را برای سعادت می‌دانیم، بر محور آن ارزش‌ها تولید شده است».صهیونیزم بین المللی امروز یا با اشاعۀ مواد مخدر و توهم زا سعی در تخریب مغز و فکر جوانان دارد و یا با اشاعۀ ویروسهای فکری چون وهابیت، بهائیت و شیطان پرستی و... . متأسفانه تا زمانی که صهیونیزم وجود دارد، انواع انگلها، میکروبها و ویروسها نیز در جوامع وجود دارند و نمی توان مانع از حضور آنها شد اما تنها راه واکسینه شدن در برابر خطر آنها گسترش آگاهی است. یکی از رموز اصلی توفیق صهیونیزم در نیل به اهدافش، مخفی عمل کردن آن است. صهیونیزم همواره تلاش می کند که همچون «مار» در خفا و بدون جلب توجه به سوی هدف خزیده و بشریت را غافلگیر نماید. صهیونیستها در پروتکلها اذعان می کنند که: «بیشترین توفیق در فعالیتهایی نصیبمان گردیده است که پنهانی انجام گرفته اند». بدیهی است که دشمنِ نامرئی و پنهان قادر است ضربات بسیار کاری و مهلکی وارد آورد، بنابر این شناخت دشمن و ترفندهایش شرط اولیۀ مبارزه با آن است.


اللهم عجل لولیک الفرج

دوستان عزیز نظرات و پیشنهادات خود را از ما دریغ نکنید.

منابع عمده ی سری مطالب(نبرد با صهیونیزم)عبارت است از،

  1. کتاب (صهیونیسم بین الملل) نوشته ی هنری فورد به تر جمه ی دکتر ابراهیم کیان. در حال حاضر نسخه ی pdf در دسترس نیست ولی در آینده ی نزدیک اسکن این کتاب را برای دانلود آماده خواهیم کرد.
  2. کتاب (پایان تاریخ)نوشته ی فرانسیس فوکویاما
  3. کتاب (A Plan to liide and Desolate Theology) (طرح متروکه) نوشته ی استفانو رینو (نسخه ی زبان اصلی )
  4. کتاب عصر ظهور نوشته ی علامه ی کورانی (به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
  5. کتاب یهود در قرآن(به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
  6. کتاب شیطان خودش را توجیح میکند(به زودی برای دانلود قرار خواهیم داد)
طبقه بندی: صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین، 
برچسب ها: تاثیر سینما بر اندیشه های انسان ها، نظام فرعونی جدید، ایلومیناتی، صهنونیست ها و توطئه هایشان، کنترل ذهن،
ارسال توسط حجت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ