تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - آخرین نبرد(صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین)
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 7 فروردین 1392

 بسم الله الرحمن الرحیم


امروز صهیونیزم بین المللی كه تجلّی شیطان بر زمین و وارث انحراف سقیفه و حاکمیت تمامی نظام های ضد الهی بوده و هدایت تمدن غرب را در دست گرفته، تمامی امكانات خود را بر تخریب تشیع متمركز كرده است، چرا كه تشیع با پشتوانۀ وعدۀ الهی مبنی بر چیرگی بر گسترۀ زمین بزرگترین خطر برای موجودیت صهیونیزم و آرمان آن یعنی «حكومت جهانی» است.


در متون شیعی نیز به این رویارویی نهایی اشاره شده است. امام صادق(ع) در كتاب مصباح الشریعه؛ باب شصت و نهم(معرفت امامان)می فرماید: روایت شده از سلمان فارسی رضی الله عنه كه می گفت وارد شدم به خدمت رسول خدا(ص) و چون ایشان به سوی من متوجه شد فرمود: «ای سلمان، خداوند متعال نبی و رسولی نفرستاده است مگر كه برایش دوازده نقیب بوده است». گفتم: یا رسول الله، این موضوع را از اهل دو كتاب(تورات و انجیل) دانسته ام. پس فرمود: «ای سلمان، آیا نقیبان دوازده گانۀ مرا كه خداوند متعال آنان را برای مقام امامت و وصایت انتخاب فرموده است می شناسی؟». عرض كردم: خدا و رسول داناترند. (در این هنگام رسول خدا(ص) به كیفیت خلقت خود و امیرالمؤمنین و حضرت فاطمه و امام حسن و امام حسین علیهم السلام اشاره نموده و سپس دیگر اوصیای خویش را تا حضرت قائم آل محمد(ص) به سلمان معرفی نمود و سپس) فرمود: ای سلمان، بخوان آیۀ شریفه را كه:  «ما به بنی اسرائیل در کتاب(تورات) اعلام نمودیم که دوبار در زمین به فساد و برتری جویی بزرگ دست خواهید زد. هنگامی که نخستین وعده فرا رسد گروهی از بندگان قدرتمند خود را علیه شما بر می انگیزیم. آنان حتی در درون خانه ها [بقیه در ادامه...]


آنان حتی در درون خانه ها هم کشتار کردند و این وعده تحقق یافت. بار دیگر شما را بر ایشان غلبه دادیم و به مال و فرزند مدد کردیم و بر شمارتان افزودیم»*... آری، سوگند به پروردگار متعال ای سلمان.

 سپس در مرحلۀ دومِ(استعلای بنی اسرائیل) حضور می یابد ابلیس و پیروان و یارانش از آنانی كه كفر و عناد خود را به درجۀ كمال رسانیده اند. و در پایان این مرحله، باز خداوند آنان را می گیرد و در مقابل اعمال ناشایست و كفر و الحاد و تجاوز و عصیان آنان را مؤاخذه و قصاص و عقاب فرماید و خداوند هرگز كسی را ستم روا ندارد. و ما هستیم مصداق آیۀ شریفه: «و ما بر آن هستیم كه منّت نهیم بر آنانی كه در زمین به استضعاف كشیده شده اند و آنان را امامان و وارثان قرار دهیم و آنان را در زمین مكانت دهیم و به فرعون و هامان و لشگریانشان نشان دهیم آنچه را كه از آن می ترسیدند».

*ادامۀ آیات: «اگر نیکی کنید به خود می کنید و اگر بدی کنید به خود می کنید. و چون وعدۀ آخر فرا رسد(دشمن آنچنان بر شما سخت خواهد گرفت که) آثار غم و اندوه در چهره هایتان ظاهر شود و چون بار اول به داخل مسجد در آیند و به هر چه دست یابند نابود سازند».بنابر این دومین استعلای بنی اسرائیل و طغیان و ظلم و تجاوز ایشان به رهبری «فرعون جدید»  قبل از ظهور حضرت قائم آل محمد(ص) صورت می گیرد و سپس به دست آن حضرت منقرض خواهند گردید.


ادامه مطلب در پست بعدی(حتما مطالعه کنید)


و در آخر هم نظر یادتون نره

طبقه بندی: صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین،  آخرین نبرد صهیونیزم و تشیع، 
برچسب ها: صهیونیزم تمام امکاناتش را برای تخریب تشیع متمرکز کرده است، صهیونیزم و تشیع، سرکشی بنی اسرائیل، صهیونیزم بین المللی تجلی شیطان بر زمین، فوزالعظیم،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ