تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - آخرین نبرد(صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین)«قسمت دوم»
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1392
بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانی که قسمت قبلی این پست را مطالعه نکردند می توانند از اینجا مطالعه کنند

امیرالمؤمنین(ع) پس از جریان سقیفه(در مورد جریان سقیفه بیشتر بخوانید)، به تربیت نیرو برای سازمان سرّی شیعه پرداخت. این سازمان پس از قتل عثمان، در كمال ناباوری یهود و عامل اجرایی آنان معاویه، سر برآورد و ایشان را در بهت و حیرت فرو برد. قبل از اعلام وجود سازمان شیعه، تنها مدعی حاكمیت جهانی، سازمان یهود بود. اگر دو نقطه از زمین تحت حاكمیت امام حق قرار گیرد جهان تحت حاكمیت دین حق قرار خواهد گرفت: حرم كعبه و حرم بیت المقدس. خداوند این دو نقطه را در سوره ی اسراء نشان می دهد؛ «سبحان الّذی اسرا بعبده لیلاً من المسجدالحرام الی المسجدالاقصی...». بنا بر اعتقاد كهن یهود، جهانی شدن ایشان از بیت المقدس آغاز می گردد. یهود در طول حیات پیامبر اسلام(ص) با انواع كارشكنی ها نهایت تلاش را برای ممانعت از رسیدن آن حضرت به بیت المقدس صورت داده و پس از رحلت آن حضرت نیز مانع از جانشینی وصیّ ایشان شدند. ربع قرن بعد، امیرالمؤمنین(ع) یك گام تا بیت المقدس فاصله داشت كه در صفّین متوقف گردید. معاویه پس از شهادت امیرالمؤمنین(ع) حمله ای شدید و گسترده برای از بین بردن سازمان شیعه صورت داد و سرانجام نیز امام دوم شیعه را به شهادت رساند. امام سوم شیعه برای معرفی اسلام راستین در جوّ  فریب اموی علناً قیام كرد و خونی در پیكر تشیع تزریق نمود كه تا قیامت باقی است. امامان بعدی تشیع نیز هر یك به مقتضای شرایط زمان، نقش خود را در گسترش سازمان ایفا نمودند. سازمان سرّی یهود از سه قرن پیش با تشكیل یك سازمان مخفی دیگر موسوم به فراماسونری در درون خود دچار تحوّلی عمیق شده و به بهره برداری حداكثری از ظرفیتهای اهریمنی خود رسید و جهان غرب را كاملاً تحت سیطره گرفت و ضربات مهلكی بر پیكر تشیع وارد آورد. سازمان یهود با تأسیس رژیم اسرائیل در سال 1948 علناً اعلام وجود كرد. چنان كه اشاره شد، برنامه كلی سازمان یهود برای نیل به سلطه جهانی گسترش ظلم و فساد و جنگ است. این سازمان با افروختن آتش سومین جنگ جهانی به اوج قدرت خویش خواهد رسید. و اما ایجاد تحوّلی در این سطح در سازمان شیعه، به دست «زمینه سازان ظهور» در ایران انجام می گیرد. 

در پیشگوئیهای برخی از كابالیستهای (بقیه در ادامه مطلب)در پیشگوئیهای برخی از كابالیستهای كهن حتی به اسارت چند تن از سردمداران ایشان در جزیرۀ انگلیس توسط یاران منجی بشریت و انتقال آنان به محضر آن حضرت اشاراتی شده است. سران صهیونیزم از هیچ چیز به اندازه «واقعه ظهور» هراسان نیستند، و این هراس در اقدامات سیاسی- فرهنگی ایشان علیه تشیّع و مهدویت، و نیز اظهار نظرهای عوامل ایشان چون بن گوریون، نخست وزیر رژیم اسرائیل که گفت: «تنها نگرانی اسرائیل، ظهور محمد دیگری در منطقه است»، هویداست. لازم به ذکر است که صهیونیستها مردمی ضعیف النّفس هستند که به دلیل عدم اعتقاد به حیات اخروی، مرگ را پایان کار دانسته و همواره از نابود شدن در نگرانی و هراس می باشند. نیم قرن است که سران صهیونیزم بین المللی و اعوانشان در آمریکا برای گریز از این احساس وحشت وصیت می کنند که اجسادشان را پس از مرگ در کپسولهای نیتروژن نگهداری نمایند تا بلکه پیشرفت علم در آینده راهی برای بازگردانیدن ایشان به حیات بیابد!
نبرد تاریخی نیروهای نیكی و نیروهای اهریمنی در آخرالزّمان، در قالب رویارویی دین اصیل الهی و صهیونیزم نمود یافته است و هر چه زمان می گذرد ، این دو جبهه نمایان تر می گردد.  


منابع عمده
  1. کتاب (صهیونیسم بین الملل) نوشته ی هنری فورد به تر جمه ی دکتر ابراهیم کیان. در حال حاضر نسخه ی pdf در دسترس نیست ولی در آینده ی نزدیک اسکن این کتاب را برای دانلود آماده خواهیم کرد.
  2. کتاب (A Plan to liide and Desolate Theology) (طرح متروکه) نوشته ی استفانو رینو (نسخه ی زبان اصلی )
  3. کتاب عصر ظهور نوشته ی علامه ی کورانی (به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
  4. کتاب یهود در قرآن(به زودی برای دانلود خواهیم گذاشت)
  5. کتاب شیطان خودش را توجیح میکند(به زودی برای دانلود قرار خواهیم داد)
    و در آخر نظر هم یادتون نرهطبقه بندی: آخرین نبرد صهیونیزم و تشیع،  صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین، 
برچسب ها: صهیونیزم تجلی شیطان بر زمین، آخرالزمان و صهیونیزم، کابالیست ها، بن گوریون نخست وزیر صهیونیزم، جریان سقیفه و حضرت علی، فراماسونری،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ