تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - پروتکل های دانشوران صهیون(پروتکل ها چیست؟)
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392

بسم الله الرحمن الرحیم
پروتكل‌ها برنامه‏ عملى صهیونیزم جهانی برای تخریب همه جانبه جوامع در عرض یك قرن و سلطه بر آنهاست. در این پروتكل‌ها روشهای صهیونیستها برای تحمیق ملّت‌ها و تسلّط بر آنها بیان شده كه از آن جمله می توان به ترویج فساد، سلطه بر رسانه‌ها و اقتصاد جهانی و مبارزه با ادیان اشاره نمود. این پروتکل‌ها برنامۀ استراتژیک ایجاد فتنه و فساد در جهان با هدف نهایی به بردگی کشیدن بشریت است. یکصد سال است که مجامع رسمی بین المللی اجرای این دکترین های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، نظامی و امنیتی صهیونیزم را در دستور کار قرار داده اند. عملکرد مراکز غیر رسمی تصمیم سازی چون باشگاه رم، کمیتۀ 300، شورای روابط خارجی ایالات متحده، کمیسیون سه جانبه و... مبتنی بر این پروتکلهاست.


کادر قرمز: «چرا در اختیار داشتن این اسناد در

اتحاد شوروی با مجازات اعدام فوری روبرو بود؟».


 متن این پروتكلها در یورش نیروی امنیتى تزار روس به كنفرانس یهود كه به ریاست تئودر هرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود(سال 1897 میلادى) به دست روس ها افتاد. شاخص ترین چهره های صهیونیزم در این جلسه در حال تقسیم کار و همچنین تنظیم مفاد پروتکلهایی بودند که پیش تر به صورت سخنرانی ایراد شده بود. پروتكلها در سال 1905 میلادى توسط یک روحانی ارتدکس روسى به نام سرگئى نیلوس به زبان روسى ترجمه شد. در روسیه (....بقیه در ادامه مطلب....)در روسیه چهار بار به چاپ رسید، آخرین چاپ آن در سال 1917 بود که پس از آن، دولت بلشویكی دستور منع چاپ و نشر آن را صادر نمود. این پروتکل‌ها تا یک دهه پیش، هر جا که چاپ می شد، نسخه هایش فوراً توسط صهیونیستها خریداری شده و نایاب می شد. ویكتور مارسدن، روزنامه‏نگار انگلیسى كه همزمان با انقلاب بلشویكى براى روزنامۀ انگلیسى مورنینگ پست در روسیه كار مى‏كرد، این پروتكلها را در سال 1917 به زبان انگلیسى ترجمه كرد. در تابستان سال 1920 نشریۀ مورنینگ پست در لندن، هجده بخش از توطئه‏اى را كه‏ علیه مسیحیان توسط صهیونیست ها، فراماسون ها و بلشویك ها طرح ریزى شده بود منتشر كرد كه به‏ «خطر یهودى- فراماسونرى» معروف شد. در آلمان نیز که پس از شكست در جنگ اول جهانی زمینه براى تبلیغات ضدیهودى فراهم شده بود، در همین سال پنج نوبت به چاپ رسید. هنرى فورد پروتكلها را در همین سال به صورت سلسله مقالاتى در روزنامه‏اى كه به خود او تعلّق داشت به چاپ رساند. فورد با استناد به این پروتکل ها هشدار داد كه صهیونیزم به حكومت آمریكا اكتفا نكرده و درصدد برپایى حكومت جهانى است. وی در گفتگویى كه در روز هفدهم فوریه 1921 در «نیویورك ورلد» به چاپ رسید چنین عنوان نمود: «تنها نكته‏اى كه علاقمندم دربارۀ پروتكل ها بگویم این است كه آنها با آنچه در حال وقوع است تطبیق مى‏كنند. پروتكلها از هنگام طرح تا كنون با شرایط جهانى منطبق بوده و هستند». فورد هنگامى این نكته را بیان داشت كه رهبران صهیونیزم و مطبوعات آنها در آمریكا علیه او جنجال به پا كرده و فریاد اعتراض سر داده بودند. هنرى فورد پس از تحمل شش سال فشار اقتصادی و تبلیغاتی كه تنها صهیونیزم از عهدۀ طراحى و اعمال آن برمى‏آید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامه‏اى خطاب به لوئیس مارشال، رهبر وقت انجمن یهودیان آمریكا، رسماً از یهود عذرخواهى كند. البته فورد در عذرخواهى خود و نه پس از آن، هیچگاه صدق پروتكل ها و تحلیلهاى منتشره پیرامون آنها را تكذیب نكرد.

از آنجا که این افشاگری ها در جوّ حسّاسِ آن روزِ جهان، موجبات نگرانی عمیق صهیونیستها را فراهم آورده بود، تنها راه گریز از رسوایی را در انکار صحّت و اصالت آن دیدند، اما محقق شدن غالب این برنامه‏ها خود دلیلی روشن مبنی بر اصالت این پروتکل هاست. (صهیونیستها اظهار داشته اند كه موفقیتهای مالی آنان در اروپا( در به شیشه كردن خون مردم) سبب انگیزش حسادت مردم و ایراد این گونه اتهامات به آنها گردیده است!)

لازم به ذکر است که از جمله منابع معتبر و مستند درباره توطئه های سران یهود، كتاب كاهال است. این كتاب نوشته یك یهودی به نام یاكوب برافمن است كه در 34 سالگی به مسیحیت گرویده و برای كنترل نامه ها و متون عبری به خدمت دولت روسیه درآمد. این كتاب حجیم كه در سال 1869 منتشر گردید شامل اسناد مفصل سازمان یهودیان روسیه و اروپای شرقی موسوم به «كاهال» است. برافمن در این كتاب سازمان های كاهال و آلیانس اسرائیلی(در فرانسه) را مجری طرح های سران یهود معرفی می كند. اصالت كتاب كاهال مورد تردید هیچ محققی نیست و حتی دائره المعارف یهود نیز به صحت اسناد مندرج در آن اذعان داشته و می نویسد: «هر چند برافمن ]از سوی یهودیان[ به جعل متهم گردید ولی در واقع كتاب او ترجمه كاملاً دقیق اسناد بوده و یكی از منابع تاریخی پژوهشگران برای آشنایی با زندگی درونی یهودیان روسیه در سده نوزدهم به شمار می رود».در پست های آینده گزیده ای از متون پروتکل ها را قرار خواهیم داد...
طبقه بندی: پروتکل های صهیونیزم، 
برچسب ها: پروتکل های دانشوران صهیون، پروتکل، فراماسونری، هنری فورد، صهیونیزم،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ