تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - «اهداف» نظم نوین جهانی چیست ؟(new world order)
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 27 فروردین 1392

بسم الله الرحمن الرحیمپروژۀ دین نوین جهانی: دین نوین جهانی و سازمان ادیان متحد بخشی از پروژۀ نظم نوین جهانی است. مکانیسم پروژۀ دین نوین جهانی به نحوی است که سبب می شود اصول عقاید و آموزه های متافیزیکی مشترکی مورد پذیرش پیروان تمام ادیان و حتی افراد لائیک قرار گیرد و همه زندگی خود را بر اساس این آموزه ها تنظیم نمایند. شورای روابط خارجی ایالات متحده پروژه های تحقیقاتی متعددی را در خصوص مسأله ادیان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان به انجام رسانده است.بسیاری از اعضای برجستۀ وزارت خارجه، وزارت دفاع و بسیاری از نمایندگان کنگره در کنار پژوهشگرانی از نژادهای مختلف از کشورهای ویژه، عضو این شورا هستند. انجام پژوهشهای مربوط به دین نوین جهانی در راهبردی ترین مرکز مطالعات امریکا، نشان می دهد این پروژه برای دولتمردان و سیاستمردان پنهان و آشکار ایالات متحده از اهمیت عملیاتی خاصی برخوردار است. 


تلاش در جهت تحریف، انحراف و تخریب ادیان الهی به ویژه از طریق اشاعۀ اندیشۀ آزادی دینی در جهان، و نیز ایجاد دشمنی و خونریزی بین پیروان ادیان الهی و فرقه های گوناگونِ هر یک از این ادیان برای ایجاد تقسیم بین خداپرستان و غلبه بر آنان: سیاست فرهنگی صهیونیزم، تجزیه و تلاشی فرهنگ سنّتی و ملّی و به ویژه مسخ کردن مذهب در جوامع بوده است. سران صهیونیزم بین المللی با (....بقیه در ادامه مطلب....) سران صهیونیزم بین المللی با فرقه سازی های حیرت انگیز در اسلام و مسیحیت، در حال حاضر از آسیب هایی که از ناحیۀ ادیان الهی متوجه آنهاست کاسته اند.

پروژۀ دین نوین جهانی: دین نوین جهانی و سازمان ادیان متحد بخشی از پروژۀ نظم نوین جهانی است. مکانیسم پروژۀ دین نوین جهانی به نحوی است که سبب می شود اصول عقاید و آموزه های متافیزیکی مشترکی مورد پذیرش پیروان تمام ادیان و حتی افراد لائیک قرار گیرد و همه زندگی خود را بر اساس این آموزه ها تنظیم نمایند. شورای روابط خارجی ایالات متحده پروژه های تحقیقاتی متعددی را در خصوص مسأله ادیان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان به انجام رسانده است.بسیاری از اعضای برجستۀ وزارت خارجه، وزارت دفاع و بسیاری از نمایندگان کنگره در کنار پژوهشگرانی از نژادهای مختلف از کشورهای ویژه، عضو این شورا هستند. انجام پژوهشهای مربوط به دین نوین جهانی در راهبردی ترین مرکز مطالعات امریکا، نشان می دهد این پروژه برای دولتمردان و سیاستمردان پنهان و آشکار ایالات متحده از اهمیت عملیاتی خاصی برخوردار است. 


در همین راستا، مؤسسۀ روابط انسانی تاویستاك وابسته به باشگاه رُم نیز در سال 1970، مرکزی را با نام «پژوهشهای تراوشات دینی» زیر نظر «توماس بارنی» تأسیس نمود. پروژۀ رسانه ای دین نوین جهانی در سه مرحله تنظیم شده است: آشوب باورها، تثبیت مفاهیم اولیه، معرفی نظامِ نوین ارزشی. در مرحله آشوب، انبوهی از باورها و الگوهای معرفتی گوناگون به سوی مخاطبان نشانه گرفته می شود. این اقدام سبب می شود پس از مدتی مخاطبان دچار سردرگمی در باورها شوند. خدا‏شناسی(توحید)، فرجام‏شناسی(معاد و تقدیر فردی و تاریخی)، مرجع‏شناسی(نبوّت و امامت)، جهان‏شناسی(مراتب فیزیکی و متافیزیکی خلقت)، مبدأ‏شناسی(چگونگی حضور انسان بر روی زمین و راز تولد نفس انسانی در ضمن یک فرایند طبیعی)، و انسان‏شناسی(رابطۀ نفس و بدن، قوای انسانی، رابطۀ انسان و مبدأ آفرینش او) از جمله مفاهیم بنیادینِ دینی است که سینمای آمریکا در دو دهۀ گذشته به طور عام و در ده سال گذشته به صورت خاص و متمرکز به پیاده سازی نظریۀ آشوب دربارۀ آنها پرداخته است. مرحلۀ تثبیت مفاهیم بنیادین نوین زمانی است که آشوبِ باورها به طور نسبی حاکم شده باشد. زمانی که شما خودتان عامل آشوب به وجود آمده باشید این امکان را دارید که چند نقطۀ اتکا را به عنوان مفاهیم اولیۀ نظام ارزشی آینده، مورد تأکید قرار دهید. زمانی که مفاهیم اصیل دینی با خرافه و تخیّل و موهومات منتشر شده توسط فیلمها به هم آمیخته شد و آشوب حاکم گشت، زمان آن می رسد که توجه مخاطب به چند مفهوم اولیه و بنیادین جلب شود و وی آنها را نسبت به سایر مفاهیم موجود قابل قبول تر بداند. 


این مفاهیم در واقع شالودۀ نظام ارزشی یا آئین جدیدی است که قرار است در مرحلۀ بعد ارائه شود. حلول روح هستی در کالبد جسمانی، تناسخ، تعادل با موسیقی هستی و ایمان به قدرت درون، از جمله مفاهیم اولیۀ دین نوین جهانی است که باید در مرحلۀ دوم به تثبیت برسد. مرحلۀ سوم، ارائۀ نظام ارزشی جدید و ساختار نوین به عنوان یک مجموعۀ واحد و منسجم است که به طور رسمی و فراگیر جایگزین نظام ارزشی پیشین می شود. در این مرحله لزوماً نیازی نیست ساختار پیشین شکسته شود، بلکه در صورتی که بتوان نظام ارزشی جدید و محتوای مورد نظر را در همان ساختار قدیم گنجاند، سناریوی موفق تری به انجام رسیده است. آنچه كه به مرحلۀ ارائۀ ساختار نوین مربوط می شود، فیلمهایی هستند که به مخاطب القاء می کنند که آئینی که در اختیار اوست نمی تواند پاسخگوی نیازها و زُداینده مشکلات باشد، بلکه باید آئینی جدید را جستجو نمود که از بنیان متفاوت است. فیلمهایی چون Avatar،The Book of Eli  و 2012  به این مرحله تعلق دارند و زمینۀ پذیرش یک ساختار معرفتی تازه را در اذهان مخاطبان فراهم می سازند. ارجاع به آموزه های کابالیستی در فیلم ها و سریالهای مختلف امریکایی، در حال حاضر به اوج خود طی دو دهۀ اخیر رسیده است و این نشان آن است که این جریان فکری در آنچه دین نوین جهانی نامیده می شود، نقش و جایگاه ویژه ای خواهد داشت. ارجاعات فیلم آواتار به عرفان کابالا به حدی است که گویی کارگردان قصد داشته است کابالا را به عنوان دین نوین جهانی معرفی نماید.

 اخیراً شماری از چهره‌های شاخص ورزش، سینما، موسیقی و هنر جدید غرب به فرقۀ کابالا پیوسته اند و این یکی از ابعاد فرهنگی نبرد آرماگدون است که از سوی صهیونیزم جهانی آغاز شده و تسخیر قلبها و مغزهای جهانیان به ویژه جوانان را هدف قرار داده است. برای القای مبانی کابالیستی و ماسونی دین نوین جهانی به اذهان جهانیان، دوره ها و فرقه های عرفانی، خودشناسی، خدای درون و همانند آن بر اساس زیست‏بومِ فرهنگی هر منطقه طرّاحی می شود. به عنوان نمونه، برای ایران دوره های تفسیر دیوان حافظ، مولوی خوانی و حتی تفسیر قرآن ارائه شده است.اخیراً در برخی از شهرهای بزرگ ایران، گروههایی با اندیشه های کابالیستی ظهور کرده اند که به صورت زیر زمینی مشغول فعالیت هستند و در برنامه هایی مفرّح برای جوانان از شیوه هایی چون موسیقی، رقص، شرابخواری، و روابط جنسی نیز برای جذب اعضای گروه بهره می برند. این گروهها سعی می کنند برای فریب جوانان به کابالا رنگ و بویی ملّی داده و نیز آن را با شیوه ای جوان پسند و نو ارائه کنند.


 پیش از این، فیلم سینمایی «ئی تی» ماجرای سفر یک موجود فضایی به زمین را روایت می کند. این فیلم مهمترین تبلیغ فرقۀ ماسونی- صهیونیستیِ «رائیل» به شمار می آید که در زمان خود، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما بوده است. رائیلی‌‏ها به وجود انسانهای ماورای کیهان به نام «اِلوهیم»(ئی تی) به‌‏عنوان نمایندگان و پیامبران خالق انسان معتقدند. موجودات فضایی مورد اعتقاد فرقۀ رائیل، یهوه(نام عبری خداوند در عهد عتیق) نام دارند و هنوز کسی آنها را ندیده به جز مؤسس این فرقه که معروف به رائیل است که پیش از تأسیس فرقه، یک خواننده کاباره و ترانه سرا به نام کلود وُریلهون بوده است. وی در سال 1973 ادعا کرد که این موجودات فضایی با او در دامنۀ کوهی در فرانسه تماس گرفتند و خود را خالقان انسان معرفی کرده و او را به عنوان پیامبر عصر جدید برگزیده اند!


 آنها از رائیل خواسته اند تا جنبشی برای برقراری صلح در زمین و ساخت سفارتخانه ای برای آنها در اورشلیم(بیت المقدس) و نیز رساندن پیام الوهیم به زمینی ها ایجاد کند! این جنبش با نام «جنبش بین المللی رائیلی ها» شناخته می شود. اعتقاد به وجود موجودات عجیب الخلقه به عنوان خدا یا پیامبر، اعتقاد به وجود بشقاب پرنده به عنوان مرکب خدایان خالق بشر، تأکید شدید بر ضرورت شبیه سازی سلولیِ انسان، ترویج سکس و برهنگی و نیز ترویج نمادهای ماسونی و صهیونیستی به ویژه ستارۀ شش پر به عنوان اصلی ترین نماد این فرقه، از جمله معتقدات رائیلی هاست. دولت آمریکا در تولید فیلم «ئی تی» کمکهای فراوانی به استیون اسپیلبرگ، کارگردان کابالیست هالیوود ارائه کرد. اسپیلبرگ دربارۀ فیلم دیگری از این دست با عنوان «برخورد نزدیک از نوع سوم» و اعتقادش مبنی بر وجود این موجودات فضایی گفت: «وقتی دیدم این موضوع برای ناسا آن قدر اهمیت دارد که نامه‌ای بیست صفحه‌ای برای من نوشته است، متوجه شدم که حتماً باید چیزی وجود داشته باشد...».


 رائیلی‌‏ها شهر بیت‌‏المقدس را پایتخت جهانی خود معرفی و اعلام کرده‌‏اند که قصد دارند سفارت خدای فضایی خود را که نقشۀ آن نیز آماده شده در این شهر مقدس که مرکز پیوند ادیان توحیدی و ابراهیمی به شمار می‌‏رود بر پا کنند(!)به ادعای رائیلی ها، این فرقه در حدود 40000 عضو دارد که بیشتر از همه در کشورهای فرانسه، کانادا و ژاپن پراکنده هستند. این فرقه هم‌‏ اکنون دارای پایگاه‌‏ها و دفاتری در بیش از یکصد کشور دنیا هستند. کانالهای رادیویی بسیاری به ویژه رادیو بی. بی. سی. برنامه های متنوّعی در این زمینه پخش می کنند که محور آنها بر این ادعاهاست: خدا متعدد است! همۀ ما پیامبران خدا هستیم که برای شما پیام نور و محبت و دوستی آورده ایم! تناسخ ارواح اصل دین است! تمام مردم ارواحی هستند که پیش از این روی سیّارات دیگری زندگی کرده اند! اگر مردم به الوهیم متوسل شوند و دستورات را رعایت کنند خیلی زود به قدرتهای خارق العاده دست می یابند! اگر مردم به رائیل بپیوندند عمر جاودان یافته و مرگ به سراغ آنها نخواهد آمد! هر کس به رائیل ایمان آورد در زمان نابودی زمین در سال 2012، سفینه ها و بشقاب پرنده های الوهیم او را نجات خواهند داد در حالی که دیگران را رها می کنند تا بمیرند! آنان ادعا می کنند که کتاب کابالا صحیح ترین تفاسیر را در اختیار بشر قرار می دهد. گرایش به این فرقه بیشتر از سوی گروه های شیطان پرست و همجنس گرایان است.


 این فرقه اخیراً در برخى محله‏هاى شهرهای استان فارس از جمله شیراز اقدام به توزیع تراكت‏هایى همراه با یك حلقه لوح فشرده با عنوان «جنبش بین‏المللى رائیلیان» نموده است. این فرقه همچنین به راه اندازی سایت اینترنتی و همچنین ترجمه چند کتاب خرافی به زبان فارسی در فضای مجازی اقدام نموده است. - برگرفته از شبکۀ اینترنت.
طبقه بندی: فراماسونری،  کــــابــــالا،  اهداف نظم نوین جهانی، 
برچسب ها: نظم نوین جهانی، new world order، اهداف نظم نوین جهانی چیست، کابالا، فراماسونری، آیین رائیل، دهکده جهانی چیست؟،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ