تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - کتاب تلمود و اعتقادات یهود
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

مرتبه
تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392

بسم الله الرحمن الرحیمیهودیان مردم روی زمین را سه دسته می دانند:  1- بنی اسرائیل كه نژاد برتر و هدف از خلقت اند.  2- غیر بنی اسرائیل كه این قوم را نژاد پست می دانند. اینان به عنوان انسان درجه دوم حق حیات دارند و خدمتگزار بنی اسرائیل اند.  3- غیر بنی اسرائیل كه با برتری بنی اسرائیل مخالفند. اینان باید كشته شوند...


شرح ها و تفسیرهای گوناگونی که برخی از خاخامهای یهودی در طی قرون بر تورات نوشته بودند به وسیلۀ خاخام یوخاس در کتابی به نام «تلمود» یعنی تعلیم دیانت و آداب یهود جمع آوری گردید. اساس تعالیم کتاب تلمود عمدتاً توسط خاخامهایی وضع شد که در دورۀ تبعید و اسارت یهود در بابل، تحت تأثیر آموزه های شرک آلود بابلیان قرار گرفته بودند. لازم به ذکر است که کتاب تورات در تهاجم بابِلیان به ارض مقدس از بین رفت و سپس بازنویسی گردید. تأثیرپذیری گروهی از یهودیان از تعالیم تلمود و انجام اقداماتی چون مسموم نمودن آب شرب شهرها(که نمونه‌های آن در انگلستان و آلمان اتفاق افتاد) و به قتل رساندن کودکان مسیحی برای استفاده از خونشان در مناسک مذهبی «فطیر مقدّس»، باعث به‌وجود آمدن دیدگاهی منفی از یهودیان در اروپا شد.

فرازهایی از مطالب این کتاب به شرح ذیل است:....بقیه در ادامه ی مطلب....
ارواح یهود از ارواح دیگران افضل است، زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، همچنان که فرزند جزء پدرش است...

- بهشت به یهود اختصاص دارد و کسی جز یهود بدان وارد نخواهد شد، ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است...

- مسیحِ پیامبر نیامده است و تا حکم اشرار(یعنی غیر یهود) منقرض نشود ظهور نخواهد کرد و پس از ظهور اوست که سلطه و پادشاهی یهود باز خواهد گشت و تمام ملّت ها مسیح را خدمت خواهند نمود...

- خرید املاک بیگانگان بر یهود واجب است تا آنها صاحب املاک نباشند تا سلطه اقتصادی همواره با یهود باشد. اگر غیریهود بر یهود تسلط یابد، یهود باید بر خود بگرید و بگوید: وای بر ما، این چه ننگی است كه زیردست و جیره خوار دیگران شده ایم. پیش از آن كه یهود نفوذ و سلطۀ كامل خود رابه دست آورد لازم است جنگ جهانی بر پا و دو ثلث بشر نابود شود.

- قتل مسیحی از واجبات مذهبی ماست و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند. رؤسای مذهب نصرانی و دشمنان یهود را باید روزی سه بار لعن کرد.

- هر چه غیر یهودی دیدید به اندازه ای که در توان شماست به قتل برسانید. اگر چنین امری در توان یک یهودی باشد و انجام ندهد مرتکب خلاف شده است. به قتل رساندن مسیحی ثواب دارد حال اگر کسی نمی تواند او را بکشد حداقل مقدمات قتل او را فراهم کند. (پس از یکی از جنگهای ایران و روم، یهودیان هشتاد هزار اسیر مسیحی را از ایرانیان خریدند و همه را چون گوسفند سر بریدند).     

-کلیسای نصاری که در آن سگ های انسان نما به صدا در می آیند، به منزلۀ زباله دانی است.

- چون یهود مساوی با عزّت الهیه هستند، تمامی دنیا و مافیها ملک آنان بوده و حق تسلط کامل بر آن را دارند. همچنان که زن درمنزل به استراحت می پردازد و شوهر هزینۀ وی را پرداخت می کند، یهود هم حق دارد به استراحت پرداخته و دیگران باید آنها را روزی دهند- تعدّی کردن به ناموس غیر یهودی بلامانع است زیرا کُفار مانند حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست. یهودی حق دارد زنان غیرمؤمنه(زنان غیریهودی) را به غصب برباید و زنا و لواط با غیریهودی عقاب و كیفری ندارد. برای یهودی مانعی ندارد تسلیم امیال و شهوات خویش شود.

- دزدی از یهودی حرام و از غیر یهودی جایز است.

- هر یهودی كه دین خود را تغییر دهد مرتد بوده و باید اعدام گردد مگر این كه برای فریب دیگران این كار را كرده باشد. 

- یهودی در نزد خداوند از ملائكه محبوب تر است. اگر یک غیریهودی یك یهودی را بزند چنان است كه به عزّت الهیه جسارت كرده است و جزای چنین شخصی جز مرگ نیست و باید کشته شود. همچنان كه انسان برحیوانات فضیلت دارد، یهود بر اقوام دیگر فضیلت دارد. نطفه‌ای كه از غیریهودی منعقد می‌شود نطفه اسب است. خانه‌های غیریهودی به منزله طویله است.

-هرگاه یهودی و اجنبی شكایت داشته باشند باید حق را به جانب یهودی داد اگرچه بر باطل باشد... ربودن اموال دیگران به وسیلة ربا مانعی ندارد زیرا خداوند شما را به رباگرفتن از غیریهودی امر می‌فرماید. به كسانی كه یهودی نیستند قرض ندهید مگر آن كه نزول بگیرید. در غیر این صورت قرض دادن به غیر یهودی جایز نیست و ما مأموریم كه به آنها ضرر برسانیم. حیات و زندگانی دیگران ملك یهود است چه رسد به اموال آنها.

-از عدالت خارج است که انسان بر غیر یهودی ترحمّی روا دارد.

- ما ملّت برگزیده خداوند هستیم و بدین سبب برای ما حیواناتی انسانی خلق کرده است زیرا خدا می دانست که ما نیاز به دو نوع حیوان داریم؛ یکی حیوانات بی شعور و غیر ناطقه مانند چهارپایان و دیگری حیوانات ناطقه و با شعور مانند مسیحیان و مسلمانان و بودائیان، و خدا از آن روی ما را در جهان متفرّق ساخته است که بتوانیم از همۀ آنها بهره بگیریم!

«یهودیان مردم روی زمین را سه دسته می دانند:  1- بنی اسرائیل كه نژاد برتر و هدف از خلقت اند.  2- غیر بنی اسرائیل كه این قوم را نژاد پست می دانند. اینان به عنوان انسان درجه دوم حق حیات دارند و خدمتگزار بنی اسرائیل اند.  3- غیر بنی اسرائیل كه با برتری بنی اسرائیل مخالفند. اینان باید كشته شوند...» - تبار انحراف؛ استاد مهدی طائب.


امضاء


اللهم عجل لولیک الفرج

منبع:
  1. (کتاب سیری در تلمود) نوشته ی آدین اشتاین سالتز_ به ترجمه ی باقر طالبی دارابی
طبقه بندی: کتاب تلمود(عقاید یهود )،  کتاب تلمود و اعتقادات یهود، 
برچسب ها: کتاب تلمود، سیری در تلمود، عقاید یهود در تلمود، کتاب یهود، انحرافات تلمود، کتاب تلمود چیست؟،
ارسال توسط حجت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ