تبلیغات
.::فوزالعظیم::. - دانلود کتاب انسان و قرآن اثر علامه حسن زاده آملی نسخه pdf
.::فوزالعظیم::.
از دل به دفتر از دفتر به دلها
.:فوزالعظیم:.

  بسم الله الرحمن الرحیم

مقدمه ی کتاب

حمد خداى ذوالمعارج را كه قرآن فرقان را معراج عروج انسان به سوى خود فرستاد؛ و شرائف صلوات و نوامى بركاتش بر بعیث بحق و رسول به خلق خاتم النبیین ، كه سوادش افضل لیالى قدر شهودى است ، و مثال برزخ جامع منفصل خیال مجمع غیب و شهادتش را نمودى است ، و فواد تقى نقى احدى جمعیش اوسع اوعیه حقائق مراتب قرآن و اعظم ایام الله صعودى است ؛ و بر عترت او كه هر یك لسان صدق ترجمان قرآن و احسن منازل آن است ، و بر پیروانشان كه شاگردان قرآن و عبادالرحمن اند.
و بعد این رساله حامل مطالبى چند حول آیات قرآن و درجات انسان به قلم این كمترین ، حسن حسن زاده آملى است كه اصل آن را به چند سال پیش از این تدوین و در بلد طیب آمل به عزیزانى تلقین نموده است ، و اینك آن را تنظیم و به نام قرآن و انسان به محضر مبارك ارباب همم عالیه تقدیم داشته است .
مرجواز فیاض على الاطلاق اینكه آن را مادبه اى با عائده ، و مائده اى با فائده براى نفوس مستعده به اعتلاى فهم خطاب محمدى صلى الله علیه و آله قرار دهد.

برای دانلود روی تصویر زیر را کلیک کنید ...
طبقه بندی: آثار علامه حسن زاده آملی، 
برچسب ها: دانلود کتاب انسان و قرآن نسخه پی دی اف اثر علامه حسن زاده ی آملی، کتاب انسان و قرآن، دانلود کتاب انسان و قرآن، دانلود کتاب انسان و قرآن نسخه pdf،
ارسال توسط علی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ